Salon Mody Ślubnej Colette jest wyłącznym przedstawicielem w Warszawie, istniejącej od 40 lat wiodącej francuskiej marki CYMBELINE Paris.

Tylko u nas Panny Młode mogą przymierzyć oryginalne francuskie suknie ślubne z tkanin najwyższej jakości tj.: jedwab, mikado, czy znana na całym świecie koronka z Calais – region na północy Francji słynący z produkcji najlepszych koronek. Wzornictwo stosowane przez francuskich projektantów to lekkie, wyrafinowane suknie ślubne dla wymagających Panien Młodych.


Marka Elizabeth Passion znajdująca się w naszej ofercie, na rynku europejskim znana jest od 30 lat. Wysoka jakość wykonania, dbałość o szczegóły oraz spełnianie indywidulanych potrzeb klientek to znak firmowy marki Elizabeth Passion. Suknie ślubne Elizabeth projektowane są zgodnie z najnowszymi światowymi trendami mody, tak, aby spełniać marzenia.


W swojej ofercie posiadamy również suknie hiszpańskiej grupy Pronovias istniejącej na rynku mody ślubnej od 50 lat. Suknie ślubne marki White One będącej jednym z głównych brandów hiszpańskiego potentata, to prezentacja wyszukanej hiszpańskiej elegancji. Panny Młode o niebanalnym guście znajdą w tej kolekcji coś dla siebie.


W salonie Colette przyszłe Panny Młode mogą liczyć na profesjonalną poradę w wyborze wymarzonej sukni ślubnej. Nasze stylistki sprawią by w tak ważnym dniu, jakim jest ślub, Panny Młode poczuły się pięknie i wyjątkowo. W profesjonalny sposób pomogą również dobrać wszelkie potrzebne dodatki tj.: welony, stroiki, biżuterię oraz obuwie. Dzięki bogatej ofercie naszego salonu każda przyszła Panna Młoda może wybrać suknię ślubną swoich marzeń.


Zapraszamy wszystkie przyszłe Panny Młode wraz z osobami towarzyszącymi do odwiedzenia naszego salonu.

8
7
9